Już dziś rusza kolejna, 8 edycja akcji charytatywnej w Jóźwicki & Partners.

W przeciwieństwie do lat poprzednich, tym razem pomożemy nie dzieciom, a naszym czworonożnym przyjaciołom ze Schroniska w Skałowie. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do organizowanej przez nas akcji „Pokochaj psie smutki – przytul zwierzaka”.

Wielkimi krokami zbliża się okres jesienno-zimowy, który jak wiemy jest dla takich organizacji wyjątkowo ciężki. Ten czas niesie ze sobą trudy zapewnienia zwierzakom ciepłego schronienia oraz specjalistycznego, bogatego w substancje odżywcze pożywienia.

Nasza Akcja rozpoczyna się 1 września i trwać będzie do 19 września. Zachęcamy do wsparcia nas finansowo oraz poprzez przekazywanie darów. Z zebranych funduszy zostaną zakupione wszystkie potrzebne artykuły do tego, aby zbliżająca się zima nie była tak trudna dla wciąż poszukujących domów zwierzaków.

Następnie nasi Pracownicy zawiozą zebrane i zakupione artykuły do schroniska, sprawiając tym samym ogromną radość zwierzakom i ich Opiekunom.

Datki finansowe można przekazywać na konto firmowe J&P Group Sp. z o.o.: PL03 1090 2590 0000 0001 3537 7411 z dopiskiem „Akcja – Schronisko Skałowo”.

Dary w formie karmy, koców, ręczników papierowych i żwirku dla kotów przyjmujemy natomiast w głównej siedzibie J&P Group przy ul. Przelot 76 w Poznaniu.

Zapraszamy do współtworzenia z nami tej wspaniałej 8 edycji naszej Akcji!

Pokochaj psie smutki – przytul zwierzaka