Już dziś rusza kolejna, 9 edycja akcji charytatywnej w Jóźwicki & Partners.

W tym roku wspieramy podopiecznych Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do organizowanej przez nas akcji „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”. Chcielibyśmy w ten sposób wspomóc Dzieci, które mają za sobą trudne chwile. Kto wie? Może uda nam się sprawić, że pojawią się uśmiechy na ich twarzach pierwszy raz od dłuższego czasu?

Nasza Akcja trwa do 17 września.

Z zebranych funduszy zostaną zakupione potrzebne artykuły dla Dzieci w wieku od 8 do 18 lat ze wspomnianego Domu Dziecka. Nasi Pracownicy zawiozą paczki do placówki, sprawiając tym samym ogromną radość Dzieciom i Opiekunom, po czym przewidziane jest spotkanie z podopiecznymi.

Możliwe formy wsparcia

Datki finansowe można przekazywać na konto firmowe J&P Group Sp. z o.o.: PL03 1090 2590 0000 0001 3537 7411 z dopiskiem „Akcja – Dom Dziecka nr 3”.

Dary w formie:

  •  artykułów szkolnych (zeszyty, bloki, papier kolorowy, kredki i pisaki, plastelina, ołówki, cyrkle, linijki i ekierki, piórniki, farby, pędzelki do farb, kleje, nożyczki, teczki, przybory do pisania, okładki i naklejki, bibuła itp.),
  • gier planszowych i książek,
  • środków czystości (kosmetyki do pielęgnacji ciała, żele pod prysznic, szampony, odżywki do włosów, artykuły do higieny jamy ustnej, artykuły higieniczne, chemia gospodarcza),

przyjmujemy w głównej siedzibie J&P Group przy ul. Przelot 76 w Poznaniu.

Zapraszamy do współtworzenia z nami tej wspaniałej 9 edycji naszej Akcji, bowiem jeśli nasze działanie spowoduje uśmiech na twarzy choćby jednego dziecka – naprawdę warto!