Ten rok był dla wielu osób wyjątkowo trudny, pozamykał nas w domach, odizolował, rozdzielił. To samo działo się w szpitalach, dzieciom i ich rodzicom było jeszcze trudniej być ze sobą, trudniej było dawać wsparcie, czas, zapewnić bezpieczeństwo. Chcemy chociaż trochę wspomóc małe pacjentki i małych pacjentów szpitala im. B. Krysiewicza w Poznaniu, by mogli poczuć odrobinę radości, w tym jeszcze bardziej niepewnym dla nich czasie.

Wszyscy jesteśmy „human beings”, choć zazwyczaj znamy się ze strony „human doings”, za to akcje takie jak ta, pozwalają nam być „human givings”. Drodzy partnerzy, czy macie chęć wejść w tę rolę i zmienić swój świat i światy małych dzieci na lepsze?

Jeśli tak, to nasza Akcja rozpoczyna się 4 listopada i będzie trwać do 24 listopada. Zachęcamy do wsparcia nas finansowo oraz przez przekazanie materiałów. W ostatnim tygodniu akcji zakupimy z zebranych funduszy materiały kreatywne do tworzenia kartek okolicznościowych. Następnie, jak co roku, nasi Pracownicy zawiozą paczki do szpitala, sprawiając tym samym ogromną radość dzieciom i ich opiekunom.

Datki finansowe można przekazać na konto firmowe J&P Group Sp. z o.o.: PL03 1090 2590 0000 0001 3537 7411 z dopiskiem „Akcja 2020”.

Datki w formie materiałów przyjmujemy natomiast w głównej siedzibie przy ul. Przelot 76 w Poznianiu.

Więcej prac projektantki tegorocznego plakatu dostępnych na stronie: www.notesnastolatki.pl .

Przywracamy uśmiech na twarzach chorych dzieci